-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95 (талони), Код ДК 021:2015 – 09130000-9 - Нафта і дистиляти (талони).
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-002627-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська, більш детально в тендерній документації Вид забезпечення тендерних пропозицій: не передбачено Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: не передбачено На виконання вимог Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі (далі Порядку), затвердженого Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11 червня 2020 року N 1082. назви товару кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі: Бензин А-95 (талони), Код ДК 021:2015 – 09130000-9 - Нафта і дистиляти (талони).
Завершена
74 990.00
UAH з ПДВ
Номер:
c44c8880bd464121ba891ec2d085f9cd
Внутрішній номер закупівлі:
29618136
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-002627-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МИХАЙЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41771699
-
Адреса:
39443, Україна, Полтавська область, Полтавський р-н, с. Михайлівка, Михайлівська ТГ, вул. Молодіжна, буд. 17
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Марина Скотаренко +380996587469 mih_buhalter@ukr.net https://myhaylivka-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
74 990.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 10:25 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 10:25 - 01.07.2026 01:00
Аукціон:
з 02.07.2026 13:07
Період кваліфікації:
01.07.2026 01:00 - 01.07.2026 13:52
Період завантаження договору:
07.07.2026 00:00 - 17.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴74 990.00 Бензин А-95 (талони), Код ДК 021:2015 – 09130000-9 - Нафта і дистиляти (талони).