-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дошка і брус обрізні не стругані
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-002489-a
Завершена
425 555.09
UAH з ПДВ
Номер:
2f261726861f40da86fd1d1e25eae067
Внутрішній номер закупівлі:
29618013
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-002489-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13711949
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, Бровари, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 3 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Коротенко Роман Олегович 380503164749 yobrovteplo@ukr.net http://brovteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
425 555.09 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 10:20 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 10:20 - 01.07.2026 12:00
Аукціон:
02.07.2026 13:56 - 02.07.2026 14:19
Період кваліфікації:
02.07.2026 14:19 - 08.07.2026 17:04
Період завантаження договору:
14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴425 555.09 Дошка і брус обрізні не стругані