-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лікарські засоби різні
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-002342-a
Завершена
187 100.00
UAH з ПДВ
Номер:
953f0136b15843eb87a908fbc0fa87ea
Внутрішній номер закупівлі:
29617872
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-002342-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Маловисківська лікарня" Маловисківської міської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01995203
-
Адреса:
26200, Україна, Кіровоградська область, м. Мала Виска, вул. Шевченка, 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Жирна +380950666001 nzhirna@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
187 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 10:15 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 10:15 - 01.07.2026 10:11
Аукціон:
з 02.07.2026 14:41
Період кваліфікації:
01.07.2026 10:11 - 02.07.2026 15:06
Період завантаження договору:
08.07.2026 00:00 - 18.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴187 100.00 Лікарсскі засоби різні