-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Генератори (Генератори)
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-002287-a
Завершена
97 098.88
UAH без ПДВ
Номер:
b097b6bb336548679b85c45e83606356
Внутрішній номер закупівлі:
29617811
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-002287-a
Замовник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, Кловський узвіз, будинок, 9/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Пушинська Олена Олександрівна 380442997359 pushynska-oo@utg.ua http://utg.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
97 098.88 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 10:13 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 10:13 - 01.07.2026 14:00
Аукціон:
з 02.07.2026 11:51
Період кваліфікації:
01.07.2026 14:00 - 08.07.2026 09:18
Період завантаження договору:
14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴97 098.88 Генератори (Генератори)