• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Борошно пшеничне, крупа вівсяна плющена, крупа ячна, крупа пшоняна

Завершена

130 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 1bb361be6f5c43f3b8d7c00c5cb7ad44
Внутрішній номер закупівлі: 29617754
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-23-002232-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Київської обласної ради "Обласне психіатрично-наркологічне медичне об'єднання"
Контактна особа: Шевчук Людмила Григорівна +380457131203 tnmz1975@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2026-06-08-005725-a Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 130 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
Умови поставки:
підписання договору - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Борошно пшеничне
Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Кількість 3500 кілограм
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 08631, Україна, Київська область, сел. Глеваха, вул. Вокзальна, 8 На карті
Крупа вівсяна плющена
Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Кількість 400 кілограм
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 08631, Україна, Київська область, сел. Глеваха, вул. Вокзальна, 8 На карті
Крупа ячна
Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Кількість 400 кілограм
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 08631, Україна, Київська область, сел. Глеваха, вул. Вокзальна, 8 На карті
Крупа пшоняна
Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Кількість 400 кілограм
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 08631, Україна, Київська область, сел. Глеваха, вул. Вокзальна, 8 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Чорний Дмитро Дмитрович
Ціна пропозиції 125 316.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.06.2026 10:17
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: a329237b94d348b7a39d161095872c63
Ідентифікатор договору: UA-2026-06-23-002232-a-a1
Постачальник: ФОП Чорний Дмитро Дмитрович
Номер договору: 111
Сума договору: 125 316.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 23.06.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 23.06.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір _111 від 23 червня.pdf