-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини до тролейбусів
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-000566-a
Завершена
2 523 601.93
UAH з ПДВ
Номер:
faeb3ab025f148338028a373f7a25c3e
Внутрішній номер закупівлі:
29616097
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-000566-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РІВНЕЕЛЕКТРОАВТОТРАНС" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362844
-
Адреса:
33019, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул.Д.Галицького, буд.23
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олександр Юхневич +380362636965 vzkpreat@ukr.net http://troleybusrivne.pp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 523 601.93 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 08:55 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 08:55 - 01.07.2026 00:00
Аукціон:
01.07.2026 11:27 - 01.07.2026 11:50
Період кваліфікації:
01.07.2026 11:50 - 23.07.2026 10:47
Період завантаження договору:
29.07.2026 00:00 - 08.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 523 601.93 Запасні частини до тролейбусів