-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Прилади охоронної сигналізації з посиленим захистом
Тендер Prozorro UA-2026-06-22-013109-a
Завершена
1 255 541.67
UAH без ПДВ
Номер:
6b9f48019e6c4779ac68d8b5f56e408f
Внутрішній номер закупівлі:
29614726
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-22-013109-a
Замовник:
Управління поліції охорони в Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108929
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Фесун +380968295522 upo_khm_dzo@ukr.net http://www.securitypolice.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31620000-8 Прилади звукової та візуальної сигналізаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 255 541.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.06.2026 17:52 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.06.2026 17:52 - 30.06.2026 01:00
Аукціон:
з 01.07.2026 14:22
Період кваліфікації:
30.06.2026 01:00 - 07.07.2026 12:55
Період завантаження договору:
13.07.2026 00:00 - 23.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 255 541.67 Прилади охоронної сигналізації з посиленим захистом