-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
радіосистема у комплекті з провідними петличними мікрофонами в рамках реалізації проєкту «Гіперлокальні медіа як новий формат журналістики:університетська модель розвитку для Івано-Франківщини», код ДК 021:2015 (CPV) : 32340000-8 Мікрофони та гучномовці
Тендер Prozorro UA-2026-06-22-013040-a
Завершена
35 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a27a8ab0801c44c7a9db1a3e26205a22
Внутрішній номер закупівлі:
29614660
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-22-013040-a
Замовник:
КАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125266
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гнідан Юлія Ігорівна 380342596056 tender@cnu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
35 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.06.2026 17:48 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.06.2026 17:48 - 30.06.2026 00:00
Аукціон:
з 30.06.2026 11:16
Період кваліфікації:
30.06.2026 00:00 - 03.07.2026 16:49
Період завантаження договору:
09.07.2026 00:00 - 19.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴35 000.00 радіосистема у комплекті з провідними петличними мікрофонами в рамках реалізації проєкту «Гіперлокальні медіа як новий формат журналістики:університетська модель розвитку для Івано-Франківщини», код ДК 021:2015 (CPV) : 32340000-8 Мікрофони та гучномовці