• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Будівельні товари (Стропи вантажні, стяжні ремені та пристрої)

Завершена

580 390.00 UAH без ПДВ
Номер: 3136923c50844c28bdfe458c162698e0
Внутрішній номер закупівлі: 29614533
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-22-012913-a   
Замовник: Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
Контактна особа: Лапська Сніжанна Володимирівна 0444612671 lapska-sv@utg.ua http://utg.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 580 390.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 22.06.2026 17:27 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.06.2026 17:27 - 30.06.2026 14:00
Аукціон: з 01.07.2026 12:31
Період кваліфікації: 30.06.2026 14:00 - 09.07.2026 14:29
Період завантаження договору: 15.07.2026 00:00 - 25.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴580 390.00 Будівельні товари (Стропи вантажні, стяжні ремені та пристрої)