-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
QLED телевізори
Тендер Prozorro UA-2026-06-22-012898-a
Торги не відбулися
181 316.66
UAH з ПДВ
Номер:
af177223a8bb49429782800cad907f49
Внутрішній номер закупівлі:
29614517
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-22-012898-a
Замовник:
Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного
×
-
Код ЄДРПОУ:
08410370
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, м.Львів, вул. Героїв Майдану, 32
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Володимир Дроздовський +380673229545 v.drozdovskyi@army.mil.gov.ua http://www.asv.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
181 316.66 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.06.2026 17:25 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.06.2026 17:25 - 30.06.2026 08:00
Аукціон:
з 01.07.2026 12:35
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴181 316.66 QLED телевізори