-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 33140000-3 - Медичні матеріали.
Тендер Prozorro UA-2026-06-22-012729-a
Код ДК 021:2015 - 33140000-3 - Медичні матеріали.
Завершена
5 263 825.00
UAH з ПДВ
Номер:
49f7085e1cd7495686cebe2f02ac8de5
Внутрішній номер закупівлі:
29614351
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-22-012729-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Свято-Михайлівська клінічна лікарня м.Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994095
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, Вул. Шовковична 39/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мацібора Зоріна Юріївна +380977971929 oklpev@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 263 825.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.06.2026 18:19 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.06.2026 18:19 - 30.06.2026 17:15
Аукціон:
з 01.07.2026 14:32
Період кваліфікації:
30.06.2026 17:15 - 01.07.2026 11:13
Період завантаження договору:
07.07.2026 00:00 - 17.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 263 825.00 Код ДК 021:2015 - 33140000-3 - Медичні матеріали.