• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації

Завершена

230 225.84 UAH з ПДВ
Номер: 24020f65aa5b412982a9ecf7de8d1559
Внутрішній номер закупівлі: 29614328
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-22-012706-a   
Замовник: Військово-медичне управління Служби безпеки України
Контактна особа: Андрій Красуля +380442815898 krasulya@ssu.gov.ua https://ssu.gov.ua/viiskovo-medychne-upravlinnia
Класифікатор ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 230 225.84 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.06.2026 17:08 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.06.2026 17:08 - 30.06.2026 00:00
Аукціон: 30.06.2026 12:51 - 30.06.2026 13:14
Період кваліфікації: 30.06.2026 13:14 - 07.07.2026 10:42
Період завантаження договору: 13.07.2026 00:00 - 23.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴230 225.84 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації