-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фурнітура різна
Тендер Prozorro UA-2026-06-22-012382-a
Завершена
3 972.63
UAH з ПДВ
Номер:
e74a19a99d964ca38bddbbca8207521b
Внутрішній номер закупівлі:
29613997
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-22-012382-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
Україна, Хмельницька область, Хмельницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Галімова Олена Петрівна 380976677501 OHalimova@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39290000-1 Фурнітура різнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 972.63 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.06.2026 16:48 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.06.2026 16:48 - 30.06.2026 18:00
Аукціон:
з 01.07.2026 11:33
Період кваліфікації:
30.06.2026 18:00 - 02.07.2026 12:03
Період завантаження договору:
08.07.2026 00:00 - 18.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 972.63 Фурнітура різна