• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Прокат листовий, лист оцинкований, просічно-витяжний лист (ДК 021:2015: код «44170000-2» - «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами» («44172000-6» - «Листи (будівельні))

Закупівля здійснюється відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» та положень постанови Кабінету Міністрів України № 1178 від 12.10.2022 р. “ Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” зі змінами. Місцезнаходження Замовника: 18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул. О. Дашковича,62. Категорія Замовника згідно п.4 ч.1 ст.2 Закону: юридичні особи та/або суб'єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання. Джерело фінансування – власні кошти

Торги не відбулися

384 122.00 UAH з ПДВ
Номер: d319f7f951ea4b4ab5d4d876c22bfbec
Внутрішній номер закупівлі: 29613736
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-22-012113-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Контактна особа: Крістіна КОЛОМІЄЦЬ +380733034788 christina.kolomiyec@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 384 122.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.06.2026 16:36 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.06.2026 16:36 - 30.06.2026 00:00
Аукціон: з 30.06.2026 14:08

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴384 122.00 Прокат листовий, лист оцинкований, просічно-витяжний лист (ДК 021:2015: код «44170000-2» - «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами» («44172000-6» - «Листи (будівельні))