• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Труби з поліпропілену та фасонні вироби до них для внутрішньої каналізації будинків і споруд, труби з поліпропілену для зовнішніх мереж каналізації будинків і споруд

Завершена

412 330.00 UAH з ПДВ
Номер: e3335d8ff0da409487e2d4adbb7decf9
Внутрішній номер закупівлі: 29613489
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-22-011865-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УМАНСЬКЕ РЕМОНТНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ №3"
Контактна особа: Алла Карпухова +380474437544 uman.reu3.zakupky@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 412 330.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.06.2026 16:52 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.06.2026 16:52 - 30.06.2026 00:00
Аукціон: 30.06.2026 11:44 - 30.06.2026 12:07
Період кваліфікації: 30.06.2026 12:07 - 07.07.2026 11:19
Період завантаження договору: 13.07.2026 00:00 - 23.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴412 330.00 Труби з поліпропілену та фасонні вироби до них для внутрішньої каналізації будинків і споруд, труби з поліпропілену для зовнішніх мереж каналізації будинків і споруд