-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Супутня продукція до кабелів в асортименті (44322000-3 Кабельне приладдя) 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Тендер Prozorro UA-2026-06-22-010828-a
Завершена
44 824.21
UAH з ПДВ
Номер:
7d5f0e0d0814418990656e611c3dc192
Внутрішній номер закупівлі:
29612445
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-22-010828-a
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31319242
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Миколаївська, буд. 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Євгенія Олейнікова +380504792953 nikoblteplo_sklad@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
44 824.21 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Короб/лоток неперфорований 50х50 гарячого цинкування, метод Сендзіміра, довжина 3000 м.
Кількість
35 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Кришка з заземленням на лоток осн. 50 гарячого цинкування, метод Сендзіміра, довж.3000мм
Кількість
35 штука
Період постачання
до 31.12.2026
П-подібний профіль PSM, довжина 3000 мм, товщина 2,5 мм, гарячого цинкування, метод Сендзіміра
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Посилена консоль 200 мм, гарячого цинкування, метод Сендзіміра
Кількість
25 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРДЖИ ТРЕЙД ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42370793
-
Контактна особа:
+380506619339
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ ДЕКАБРИСТІВ будинок 41/4
Ціна пропозиції
44 824.21 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.06.2026 15:49
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
bc3a602fb9ec40cb9c79876918e74ff9
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-22-010828-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРДЖИ ТРЕЙД ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42370793
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ ДЕКАБРИСТІВ будинок 41/4
Номер договору:
801-26
Сума договору:
44 824.21 UAH з ПДВ
Сума договору:
37 353.51 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Короб/лоток неперфорований 50х50 гарячого цинкування, метод Сендзіміра, довжина 3000 м.: 620.16000 UAH без ПДВ
Кришка з заземленням на лоток осн. 50 гарячого цинкування, метод Сендзіміра, довж.3000мм: 283.80000 UAH без ПДВ
П-подібний профіль PSM, довжина 3000 мм, товщина 2,5 мм, гарячого цинкування, метод Сендзіміра : 1 345.05600 UAH без ПДВ
Посилена консоль 200 мм, гарячого цинкування, метод Сендзіміра : 419.82000 UAH без ПДВ
Кришка з заземленням на лоток осн. 50 гарячого цинкування, метод Сендзіміра, довж.3000мм: 283.80000 UAH без ПДВ
П-подібний профіль PSM, довжина 3000 мм, товщина 2,5 мм, гарячого цинкування, метод Сендзіміра : 1 345.05600 UAH без ПДВ
Посилена консоль 200 мм, гарячого цинкування, метод Сендзіміра : 419.82000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
09.06.2026 15:45
Статус:
Підписаний