• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Компоненти донорської крові - 33140000-3 «Медичні матеріали» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Завершена

6 810.72 UAH з ПДВ
Номер: 5adb9e492358461cb81c03b930ec00c0
Внутрішній номер закупівлі: 29611908
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-22-010260-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОНОТОПСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "КОНОТОПСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ"
Контактна особа: Світлана Безборода +380970244460 vl_konotop@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 6 810.72 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Еритроцити, збіднені на лейкоцити, в додатковому розчині
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 4 доза
Період постачання 22.06.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 41600, Україна, Сумська область, м. Конотоп, вул. Бориса Олійника, 88 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СЛУЖБИ КРОВІ"
Ціна пропозиції 6 810.72 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.06.2026 15:32
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 350d883ce1cb46ae8886e3171cbd9b72
Ідентифікатор договору: UA-2026-06-22-010260-a-a1
Постачальник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СЛУЖБИ КРОВІ"
Номер договору: 165
Сума договору: 6 810.72 UAH з ПДВ
Сума договору: 5 675.60 UAH без ПДВ
Період дії договору: 22.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 22.06.2026 15:27
Статус:
Виконаний
pdf
UA-2026-05-28-006812-a-Звіт.pdf
zip
Re_ Договір центр крові Харків.zip
pdf
Обгрунтування.pdf
pdf
Дог.№165 від 22.06.26.pdf
p7s
sign.p7s