-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Тендер Prozorro UA-2026-06-22-009902-a
Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Торги не відбулися
37 742.00
UAH без ПДВ
Номер:
399fed0f21f0440d97bf55d541c5161d
Внутрішній номер закупівлі:
29611538
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-22-009902-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область, Дніпро
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Круть Євген Олегович 380567930542 E.Krut@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
37 742.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.06.2026 15:33 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.06.2026 15:33 - 30.06.2026 09:00
Аукціон:
з 01.07.2026 15:17
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴37 742.00 Лот 1 - Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі