• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

66510000-8 Страхові послуги (Страховий поліс на Renault Master; Страховий поліс на MAN 35.470 TGS 6х8)

Завершена

11 968.00 UAH з ПДВ
Номер: d9af7cebd1c9410b87b577063232a776
Внутрішній номер закупівлі: 29611076
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-22-009432-a   
Замовник: Військова частина 1560
Контактна особа: Євген РУСОВ 380674835163 ERusov@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 11 968.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.06.2026 15:06 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.06.2026 15:06 - 30.06.2026 16:00
Аукціон: з 01.07.2026 12:02
Період кваліфікації: 30.06.2026 16:00 - 01.07.2026 09:49
Період завантаження договору: 07.07.2026 00:00 - 17.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴11 968.00 66510000-8 Страхові послуги (Страховий поліс на Renault Master; Страховий поліс на MAN 35.470 TGS 6х8)