• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Акумуляторні інструменти різні

Детальний опис закупівлі згідно тендерної документації. Мова, якою повинна готуватися тендерна пропозиція – українська. Ціна тендерної пропозиції не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену в оголошенні про проведення відкритих торгів.

Завершена

1 951 707.00 UAH з ПДВ
Номер: 12001df0f02e4b2f8e9bfc248e0b155f
Внутрішній номер закупівлі: 29610372
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-22-008736-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
Контактна особа: Ніколенко Ольга Михайлівна 380442385806 O.Nikolenko@metro.kyiv.ua http://metro.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 951 707.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.06.2026 14:45 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.06.2026 14:45 - 02.07.2026 16:00
Аукціон: 03.07.2026 15:20 - 03.07.2026 15:43
Період кваліфікації: 03.07.2026 15:43 - 13.07.2026 15:10
Період завантаження договору: 19.07.2026 00:00 - 29.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 951 707.00 Акумуляторні інструменти різні