• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам’яне марки ДГ(13-100), дрова).

Завершена

1 304 500.00 UAH з ПДВ
Номер: 43f905a546094b7bb6b7781665c01abe
Внутрішній номер закупівлі: 29610136
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-22-008487-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОВИСКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НОВОУКРАЇНСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Коваленко Олександра 380994417081 vviska_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 304 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.06.2026 14:38 - 03.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.06.2026 14:38 - 06.07.2026 08:00
Аукціон: з 07.07.2026 13:27
Період кваліфікації: 06.07.2026 08:00 - 06.07.2026 14:37
Період завантаження договору: 12.07.2026 00:00 - 22.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 304 500.00 ДК 021:2015 – 09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам’яне марки ДГ(13-100), дрова).