• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кабель ПТПЕ

Торги відмінено

653 207.50 UAH з ПДВ
Номер: 264bb3084f4c4398af69bc6fef005283
Внутрішній номер закупівлі: 29609930
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-22-008283-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Костєва Марія Володимирівна 380676039936 muzychko.mv@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 653 207.50 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.06.2026 14:30 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.06.2026 14:30 - 30.06.2026 10:00
Аукціон: 01.07.2026 13:04 - 01.07.2026 13:27
Період кваліфікації: 01.07.2026 13:27 - 07.07.2026 17:08
Період завантаження договору: 13.07.2026 00:00 - 23.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 199a1cb2869440049d137d68e909d18c
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: В ході проведення процедури закупівлі, замовником 07.07.2026 оприлюднено Повідомлення про намір укласти договір з переможцем процедури закупівлі ТОВ "Еталон Укрінвест". Замовником після оприлюднення повідомлення про намір укласти договір виявлено невідповідності у тендерній пропозиції учасника, а саме: Відповідно до вимог Додатку 1 (ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ТА/АБО ІНФОРМАЦІЇ, ЯКІ ПОДАЮТЬСЯ УЧАСНИКОМ ПРОЦЕДУРИ ЗАКУПІВЛІ У СКЛАДІ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ) тендерної документації учасники у складі тендерних пропозицій повинні надати зокрема наступні документи на підтвердження відповідності умовам технічної специфікації та іншим вимогам до предмета закупівлі: 2.1. технічна пропозиція за формою Додатку 4 до цієї тендерної документації; 2.2. сертифікат(и) відповідності системи управління якістю у виробництві вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 або ДСТУ EN ISO 9001:2018 або EN ISO 9001:2015 або ISO 9001:2015 щодо виробника (виробників), продукція якого (яких) пропонується учасником, або національних стандартів, якими їх замінено, виданого акредитованим відповідно до законодавства органом з оцінки відповідності або у разі якщо країною походження товарів є країна, яка є стороною Угоди про державні закупівлі, укладеної 15 квітня 1994 р. в м. Марракеші, із змінами, внесеними Протоколом про внесення змін до Угоди про державні закупівлі, вчиненим 30 березня 2012 р. в м. Женеві, з якою Україна уклала інші міжнародні договори України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, що містять положення про державні закупівлі, у тому числі угоди про вільну торгівлю, або країна, яка є учасником Угоди про державні закупівлі, до якої Україна приєдналася відповідно до Закону України “Про приєднання України до Угоди про державні закупівлі” - надати у складі тендерної пропозиції сертифікат про походження товару або лист-гарантію, складену в довільній формі про надання сертифікату походження товару при поставці. В свою чергу в складі тендерної пропозиції відсутній сертифікат(и) відповідності системи управління якістю у виробництві вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 або ДСТУ EN ISO 9001:2018 або EN ISO 9001:2015 або ISO 9001:2015 щодо виробника (виробників), продукція якого (яких) пропонується учасником, або національних стандартів, якими їх замінено, виданого акредитованим відповідно до законодавства органом з оцінки відповідності або у разі якщо країною походження товарів є країна, яка є стороною Угоди про державні закупівлі, укладеної 15 квітня 1994 р. в м. Марракеші, із змінами, внесеними Протоколом про внесення змін до Угоди про державні закупівлі, вчиненим 30 березня 2012 р. в м. Женеві, з якою Україна уклала інші міжнародні договори України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, що містять положення про державні закупівлі, у тому числі угоди про вільну торгівлю, або країна, яка є учасником Угоди про державні закупівлі, до якої Україна приєдналася відповідно до Закону України “Про приєднання України до Угоди про державні закупівлі” - надати у складі тендерної пропозиції сертифікат про походження товару або лист-гарантію, складену в довільній формі про надання сертифікату походження товару при поставці. Згідно з нормами п.43 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (Особливості) якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у тендерній пропозиції та/або подання яких передбачалося тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим, ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель. Під невідповідністю в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції та/або подання яких вимагається тендерною документацією, розуміється у тому числі відсутність у складі тендерної пропозиції інформації та/або документів, подання яких передбачається тендерною документацією (крім випадків відсутності забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником, та/або відсутності інформації (та/або документів) про технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, що пропонується учасником процедури в його тендерній пропозиції). Невідповідністю в інформації та/або документах, які надаються учасником процедури закупівлі на виконання вимог технічної специфікації до предмета закупівлі, вважаються помилки, виправлення яких не призводить до зміни предмета закупівлі, запропонованого учасником процедури закупівлі у складі його тендерної пропозиції, найменування товару, марки, моделі тощо. Замовник не може розміщувати щодо одного і того ж учасника процедури закупівлі більше ніж один раз повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції, крім випадків, пов’язаних з виконанням рішення органу оскарження. Враховуючи наведене замовник мав розмістити повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в електронній системі закупівель. Зазначені порушення на даному етапі торгів неможливо усунути чи виправити. Згідно з підпунктом 2 пункту 50 Особливостей, Замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень. Враховуючи викладене відкриті торги підлягають відміні.
Період оскарження: 13.07.2026 14:21 - 24.07.2026 00:00
Дата опублікування: 13.07.2026 14:21
Дата виконання: 24.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴653 207.50 Кабель ПТПЕ