• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги передрейсового (післярейсового) медичного огляду водіїв транспортних засобів

У зв'язку з тим, що послуги з проведення обов'язкових медичних оглядів звільнені від оподаткування ПДВ на підставі пп. 197.1.5 ПКУ, ціна тендерної пропозиції учасника формується без урахування ПДВ.

Торги не відбулися

17 408.00 UAH без ПДВ
Номер: 943c1078d56d45d6833fcdf93ab4714e
Внутрішній номер закупівлі: 29609048
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-22-007416-a   
Замовник: Мобільний рятувальний центр швидкого реагування "Львів" Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Контактна особа: Оксана Павлюк +380969909221 pavlyuk.oksana.dsns@ukr.net https://mrclviv.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 17 408.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 22.06.2026 15:33 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.06.2026 15:33 - 30.06.2026 00:00
Аукціон: з 30.06.2026 14:43

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴17 408.00 Послуги передрейсового (післярейсового) медичного огляду водіїв транспортних засобів