• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Цибуля ріпчаста, капуста білоголова, редиска

Торги не відбулися

107 000.00 UAH з ПДВ
Номер: b4c0e65fb84a4c8a8ad0cbfe5f96d152
Внутрішній номер закупівлі: 29608916
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-22-007277-a   
Замовник: Військова частина 9971
Контактна особа: Людмила Здибель 380994698503 LZdybel@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 107 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.06.2026 13:51 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.06.2026 13:51 - 30.06.2026 00:00
Аукціон: з 30.06.2026 14:37

Тендерна документація

  • Лот №1 ₴22 000.00 ЛОТ 1. Цибуля ріпчаста
  • Лот №2 ₴60 000.00 ЛОТ 2. Капуста білоголова
  • Лот №3 ₴25 000.00 ЛОТ 3. Редиска