• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Природний газ

Завершена

1 111 700.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.4% або 5 000.00 UAH
Номер: faddf4cdeaf24717bf6b43fbb8a65370
Внутрішній номер закупівлі: 2960818
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-12-27-003129-b   
Замовник: Волицька сільська рада Мостиського району Львівської області
Контактна особа: Ковалик Іван Богданович +380677110926 volicaotg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 111 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 33 000.00 UAH
Період уточнення: 27.12.2018 22:50 - 01.01.2019 23:00
Період прийому пропозицій: 27.12.2018 22:50 - 11.01.2019 23:00
Аукціон: 14.01.2019 12:48 - 14.01.2019 13:09
Період кваліфікації: 14.01.2019 13:09 - 22.01.2019 11:58
Період завантаження договору: 14.01.2019 13:09 - 03.02.2019 13:09

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 74380 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 81324, Україна, Львівська область, с.Волиця, с.Мостиська Другі, с.Тщенець, Мостиський район, с.Волиця, с.Мостиська Другі, с.Тщенець (більщ детально у Додатку 4) На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БЛАГОГАЗ ЗБУТ"

Оскарження: 14.01.2019 13:09 - 02.02.2019 00:00
Початкова пропозиція 780 990.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
780 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.01.2019 11:58
Документи 57
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ"
Початкова пропозиція 892 560.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
892 560.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 39
Скарги 0

Контракти

Номер: 63e4db0846784dfaad0037acd7c8168b
Ідентифікатор договору: UA-2018-12-27-003129-b-a1
Постачальник: ТОВ "БЛАГОГАЗ ЗБУТ"
Номер договору: б/н
Сума договору: 348 978.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 290 815.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.02.2019 00:00 - 30.01.2020 23:59
Дата підписання: 04.02.2019 00:00
Статус:
Підписаний
Договір
pdf
Додаткова-зменш.обсяг.pdf
pdf
Додаткова-продовження.pdf
p7s
sign.p7s