-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Кістковий натуральний віск 2,5 г
Тендер Prozorro UA-2026-06-22-005899-a
Поставка товару здійснюється транспортом Постачальника, за рахунок Постачальника до кімнати зберігання виробів медичного призначення що знаходиться за адресою: м. Запоріжжя, Оріхівське шосе, буд. 10, на першому поверсі головного корпусу лікарні.
Завершена
359 089.92
UAH з ПДВ
Номер:
93b6562b31a84ddfa1be4a86b221c2de
Внутрішній номер закупівлі:
29607540
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-22-005899-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006716
-
Адреса:
69600, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, ОРІХІВСЬКЕ ШОСЕ, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Тимощук +380617698131 tymoshchuk@zokl.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
359 089.92 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.06.2026 12:35 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.06.2026 12:35 - 30.06.2026 00:00
Аукціон:
30.06.2026 15:17 - 30.06.2026 15:46
Період кваліфікації:
30.06.2026 15:46 - 06.07.2026 14:22
Період завантаження договору:
12.07.2026 00:00 - 22.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴359 089.92 Кістковий натуральний віск 2,5 г