-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спортивний інвентар
Тендер Prozorro UA-2026-06-22-005627-a
Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами) з метою забезпечення команд, які стали переможцями та призерами всеукраїнського етапу змагань «Пліч-о-пліч» всеукраїнські шкільні ліги» у загальноосвітніх навчальних закладах.
Завершена
44 737.00
UAH з ПДВ
Номер:
79782fd618d24781909ca86f97940ea8
Внутрішній номер закупівлі:
29607261
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-22-005627-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Марина Назаренко +380634075064 nazarenkomp@dhp.dniprorada.gov.ua https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
44 737.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.06.2026 12:35 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.06.2026 12:35 - 30.06.2026 00:00
Аукціон:
30.06.2026 14:25 - 30.06.2026 14:54
Період кваліфікації:
30.06.2026 14:54 - 02.07.2026 16:41
Період завантаження договору:
08.07.2026 00:00 - 18.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴44 737.00 Спортивний інвентар