• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання, код 50420000-5 за ДК 021:2015 (Послуги з ремонту і технічного обслуговування ендоскопів OLYMPUS і STORZ)

Завершена

963 900.00 UAH з ПДВ
Номер: 11b87dba38eb4e98a2c7e3c3eacad3d8
Внутрішній номер закупівлі: 29607159
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-22-005511-a   
Замовник: НВМКЦ "ГВКГ"
Контактна особа: Литвин Ігор Анатолійович +380445218437 gvkg_repairmedtech@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 963 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.06.2026 12:17 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.06.2026 12:17 - 30.06.2026 12:00
Аукціон: з 01.07.2026 15:36
Період кваліфікації: 30.06.2026 12:00 - 30.06.2026 15:18
Період завантаження договору: 06.07.2026 00:00 - 16.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴963 900.00 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання, код 50420000-5 за ДК 021:2015 (Послуги з ремонту і технічного обслуговування ендоскопів OLYMPUS і STORZ)