-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Професійний багатоканальний електрокардіограф
Тендер Prozorro UA-2026-06-22-005262-a
Закупівля звільнена від ПДВ на підставі підпункту 2 пункту 32 підрозділу 2 розділу XX ПКУ, так як товар включено до Переліку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2022 року № 1447 та буде використовуватись для надання медичної допомоги фізичним особам, які в період проведення антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації, та/або запровадження воєнного стану відповідно до законодавства зазнали поранення, контузії чи іншого ушкодження здоров’я.
Завершена
223 550.00
UAH без ПДВ
Номер:
22d083d11216448cbf8fa8818a5248e7
Внутрішній номер закупівлі:
29606900
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-22-005262-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ЛЬВІВСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ " БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44496574
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, місто Львів, вул.Миколайчука І., будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Федорович +380322581125 1_tmo_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
223 550.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.06.2026 12:07 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.06.2026 12:07 - 30.06.2026 09:00
Аукціон:
з 01.07.2026 12:11
Період кваліфікації:
30.06.2026 09:00 - 01.07.2026 12:37
Період завантаження договору:
07.07.2026 00:00 - 17.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴223 550.00 Професійний багатоканальний електрокардіограф (Код за ДК 021:2015: 33123200-0 Електрокардіографічні прилади, код за НК 031:2024: Z12050302 ЕЛЕКТРОКАРДІОГРАФИ РОЗШИРЕНОЇ ДІАГНОСТИКИ, код за НК 024:2023: 16231 Професійний багатоканальний електрокардіограф)