• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Калібратор багатофункціональний

501_38340000-0

Завершена

870 000.00 UAH з ПДВ
Номер: cde83457bb684447af98bf47d4eed050
Внутрішній номер закупівлі: 29606688
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-22-005048-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
Контактна особа: Доманська Ганна Іванівна 380442048383 h.domanska@kpi.ua https://kpi.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 870 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.06.2026 11:59 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.06.2026 11:59 - 30.06.2026 00:00
Аукціон: з 30.06.2026 14:34
Період кваліфікації: 30.06.2026 00:00 - 02.07.2026 17:37
Період завантаження договору: 08.07.2026 00:00 - 18.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴870 000.00 Калібратор багатофункціональний