-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини до легкових автомобілів (згідно специфікації)
Тендер Prozorro UA-2026-06-22-004998-a
Завершена
427 453.00
UAH з ПДВ
Номер:
b47791f8b81c4fa3bfa484eba7f38848
Внутрішній номер закупівлі:
29606638
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-22-004998-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «Дніпротранссервіс» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01995663
-
Адреса:
49008, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, ВУЛИЦЯ НАДІЇ АЛЕКСЄЄНКО, будинок 88 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна КРАВЧЕНКО +380503901210 01995663@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
427 453.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.06.2026 11:57 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.06.2026 11:57 - 30.06.2026 00:00
Аукціон:
з 30.06.2026 15:50
Період кваліфікації:
30.06.2026 00:00 - 03.07.2026 15:07
Період завантаження договору:
09.07.2026 00:00 - 19.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴427 453.00 Запасні частини до легкових автомобілів (згідно специфікації)