-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вироби медичного призначення
Тендер Prozorro UA-2026-06-22-004991-a
Завершена
316 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
1fda812b731f401b9dfc7c9acba8ec53
Внутрішній номер закупівлі:
29606621
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-22-004991-a
Замовник:
Військова частина А1615
×
-
Код ЄДРПОУ:
08605777
-
Адреса:
51272, Україна, Дніпропетровська область, селище Черкаське, вул. Медична, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Тимощук +380569356503 nata.08.tim@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
316 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.06.2026 11:57 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.06.2026 11:57 - 30.06.2026 11:50
Аукціон:
з 01.07.2026 13:50
Період кваліфікації:
30.06.2026 11:50 - 01.07.2026 10:06
Період завантаження договору:
07.07.2026 00:00 - 17.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴316 000.00 Вироби медичного призначення