-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Розчинники, перетворювач іржі, шпаклівки
Тендер Prozorro UA-2026-06-22-004897-a
ш/з ВТ-119-Т-26
Завершена
470 592.77
UAH без ПДВ
Номер:
55979e74d50e4f37894cae1c44ddcf9b
Внутрішній номер закупівлі:
29606538
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-22-004897-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМРЕМОНТСЕРВІС» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
25881800
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Даниленко Юлія Леонідівна 380457921320 y.danilenko@ars.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
470 592.77 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.06.2026 11:53 - 03.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.06.2026 11:53 - 06.07.2026 12:00
Аукціон:
07.07.2026 13:21 - 07.07.2026 13:50
Період кваліфікації:
07.07.2026 13:50 - 15.07.2026 11:32
Період завантаження договору:
21.07.2026 00:00 - 31.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴470 592.77 Розчинники, перетворювач іржі, шпаклівки