• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Черевики шкіряні утеплені

Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).

Завершена

597 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 2902ccecc16449e88e37b89188d7aca6
Внутрішній номер закупівлі: 29603054
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-22-001291-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Контактна особа: Назаренко Юлія Ігорівна 380975200267 yuliia.nazarenko@ukrnafta.com http://www.ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 18830000-6 Захисне взуттяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 597 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 22.06.2026 09:54 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.06.2026 09:54 - 07.07.2026 12:00
Аукціон: з 08.07.2026 14:50
Період кваліфікації: 07.07.2026 12:00 - 16.07.2026 13:33
Період завантаження договору: 22.07.2026 00:00 - 01.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴597 000.00 Черевики шкіряні утеплені