• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з попереднього, повторного періодичного профілактичного медичного огляду працівників

Торги не відбулися

8 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 5c07bc2cfd304673b3c4160fcf8c7690
Внутрішній номер закупівлі: 29602626
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-22-000869-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Оксана Світлична +380662939533 vidosvita_ns@ukr.net https://sites.google.com/view/new-san-osvita/
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 8 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.06.2026 09:32 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.06.2026 09:32 - 30.06.2026 00:00
Аукціон: з 30.06.2026 13:01

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴8 000.00 Послуги з попереднього, повторного періодичного профілактичного медичного огляду працівників