-
Спрощена закупівля
-
Однолотова
-
КЕП
Сідельний тягач з колісною формулою 6х4
Тендер Prozorro UA-2026-06-21-000256-a
Торги відмінено
11 324 975.00
UAH з ПДВ
Номер:
54389a35ecb447ea8f0e174fdee0e59c
Внутрішній номер закупівлі:
29601425
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-21-000256-a
Замовник:
Військова частина А4995
×
-
Код ЄДРПОУ:
26639745
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Тетяна Щербина +380509442300 a4995_zakupivli@usf.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
11 324 975.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.06.2026 14:52 - 25.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 01:00 - 30.06.2026 00:00
Аукціон:
з 30.06.2026 15:19
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
1b56f6536cf7492aada674d328b92304
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Під час проведення спрощеної закупівлі ID: UA-2026-06-21-000482-a, у період подання пропозицій, Замовником отримано зауваження та уточнення від потенційних постачальників щодо умов закупівлі, зокрема щодо вимог до кваліфікації Учасника в частині підтвердження якості предмета закупівлі.
За результатами опрацювання зазначених зауважень Ініціатором закупівлі встановлено необхідність внесення змін до Оголошення з метою забезпечення коректного формування умов закупівлі.
Водночас, у зв’язку з відсутністю технічної можливості внесення відповідних змін до оприлюдненого оголошення про проведення спрощеної закупівлі усунути виявлені недоліки без відміни закупівлі неможливо.
Відповідно до пункту 2 частини сімнадцятої статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник відміняє спрощену закупівлю у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель.
З огляду на викладене, з метою дотримання принципів публічних закупівель, прийнято рішення про відміну спрощеної закупівлі з подальшим оголошенням нової закупівлі з урахуванням відповідних змін та доповнень.
Дата опублікування:
29.06.2026 10:01
Дата виконання:
29.06.2026 10:01
Статус:
Виконано
Номер:
8d1fc1cac582426abdc06deb4b57bf0e
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Під час проведення спрощеної закупівлі ID: UA-2026-06-21-000256-a, у період подання пропозицій, Замовником отримано зауваження та уточнення від потенційних постачальників щодо умов закупівлі, зокрема щодо вимог до кваліфікації Учасника в частині підтвердження якості предмету закупівлі.
За результатами опрацювання зазначених зауваженьІніціатором закупівлі встановлено необхідність внесення змін та доповнень до технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі з метою забезпечення коректного формування умов закупівлі.
Водночас, у зв’язку з відсутністю технічної можливості внесення відповідних змін до оприлюдненого оголошення про проведення спрощеної закупівлі усунути виявлені недоліки без відміни закупівлі неможливо.
Відповідно до пункту 2 частини сімнадцятої статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник відміняє спрощену закупівлю у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель.
З огляду на викладене, з метою дотримання принципів публічних закупівель, прийнято рішення про відміну спрощеної закупівлі з подальшим оголошенням нової закупівлі з урахуванням відповідних змін та доповнень.
Дата опублікування:
29.06.2026 09:59
Дата виконання:
29.06.2026 09:59
Статус:
Скасовано
- Лот №1 ₴11 324 975.00 Сідельний тягач з колісною формулою 6х4