• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Будівництво гібридної сонячної електростанції потужністю 50кВт на даху КНП ЛОР «Львівський обласний клінічний діагностичний центр» по вул. Пекарській, 69Б у м. Львові»

Торги відмінено

3 318 195.60 UAH з ПДВ
Номер: dbe67a9745ad464bb0abbab942acd87e
Внутрішній номер закупівлі: 29600223
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-19-012908-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради "Львівський обласний клінічний діагностичний центр"
Контактна особа: Малюта Максим 380322755273 diagnostic.lokdc.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45251000-1 Будівництво електростанцій і теплових станційАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 3 318 195.60 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.06.2026 19:44 - 01.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.06.2026 19:44 - 04.07.2026 01:00
Аукціон: з 06.07.2026 13:56

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 57162c0ab23544088424a08e7f8001e5
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: на підставі підпункту 2 пункту 50 Особливостей
Період оскарження: 22.06.2026 16:37 - 03.07.2026 00:00
Дата опублікування: 22.06.2026 16:37
Дата виконання: 03.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴3 318 195.60 «Будівництво гібридної сонячної електростанції потужністю 50кВт на даху КНП ЛОР «Львівський обласний клінічний діагностичний центр» по вул. Пекарській, 69Б у м. Львові»