-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Підіймальна платформа з похилою траєкторією руху для осіб з інвалідністю, які користуються кріслами колісними
Тендер Prozorro UA-2026-06-19-012820-a
Торги відмінено
1 080 167.00
UAH з ПДВ
Номер:
c5338e0c7c504541a8f840e5f6446bea
Внутрішній номер закупівлі:
29600146
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-19-012820-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради "Львівський обласний клінічний діагностичний центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03078209
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, вул. Пекарська 69Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Малюта Максим 380322755273 diagnostic.lokdc.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 080 167.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.06.2026 18:56 - 24.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2026 18:56 - 27.06.2026 01:00
Аукціон:
з 29.06.2026 14:25
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
0b4f8bb619da42849da958522144fa7b
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
на підставі підпункту 2 пункту 50 Особливостей
Період оскарження:
22.06.2026 16:36 - 03.07.2026 00:00
Дата опублікування:
22.06.2026 16:36
Дата виконання:
03.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
Номер:
006b14a54df24f2d9611df67c5dfdef1
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
на підставі підпункту 2 пункту 50 Особливостей
Дата опублікування:
22.06.2026 16:35
Дата виконання:
22.06.2026 16:35
Статус:
Скасовано
- Лот №1 ₴1 080 167.00 Підіймальна платформа з похилою траєкторією руху для осіб з інвалідністю, які користуються кріслами колісними