• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Магній хлористий кристалічний (бішофіт сухий)

Торги не відбулися

477 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 4cfd17b110cf4c7c89e368106d3d7602
Внутрішній номер закупівлі: 29599493
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-19-012170-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ШЛЯХІВ" ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Сергій Лугіна +380674758447 sergeylugina1989@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 477 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.06.2026 16:43 - 24.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.06.2026 16:43 - 27.06.2026 00:00
Аукціон: з 29.06.2026 14:32

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴477 000.00 Магній хлористий кристалічний (бішофіт сухий)