-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування) вантажопідіймального обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-06-19-012000-a
Завершена
20 909.52
UAH з ПДВ
Номер:
0a65526fa2084d42bfaf00fca2adf071
Внутрішній номер закупівлі:
29599323
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-19-012000-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВІСТЮ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081389
-
Адреса:
02099, Україна, Київська область, Київ, вул. Санаторна будинок 12/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Стельмащук Олександр Анатолійович 380444652526 stelmashchuk.o.a@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги UA-2026-05-21-010351-a через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
20 909.52 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування) крана мостового (вантажопідйомність 3,2 т )
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування) крана автомобільного вантажопідйомністю до 25 т.
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування) талі електричної (електротельфера) (вантажопідйомність 2 т )
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування ) крана мостового (вантажопідйомність 20т)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування) лебідки електричної (вантажопідйомністю 12т)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКА МІЖНАРОДНА ІНЖИНІРИНГОВА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41901159
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
Ціна пропозиції
20 909.52 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.06.2026 16:28
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
cf3c2cc27c534f6f9dc8e824bbb1e3ac
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-19-012000-a-a1
Постачальник:
ТОВ "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКА МІЖНАРОДНА ІНЖИНІРИНГОВА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41901159
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
Номер договору:
ЦУП-01/0138/26
Сума договору:
20 909.52 UAH з ПДВ
Сума договору:
17 424.60 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування) крана мостового (вантажопідйомність 3,2 т ): 3 975.12000 UAH без ПДВ
Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування) крана автомобільного вантажопідйомністю до 25 т.: 2 082.00000 UAH без ПДВ
Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування) талі електричної (електротельфера) (вантажопідйомність 2 т ): 2 352.00000 UAH без ПДВ
Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування ) крана мостового (вантажопідйомність 20т): 9 500.40000 UAH без ПДВ
Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування) лебідки електричної (вантажопідйомністю 12т): 3 000.00000 UAH без ПДВ
Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування) крана автомобільного вантажопідйомністю до 25 т.: 2 082.00000 UAH без ПДВ
Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування) талі електричної (електротельфера) (вантажопідйомність 2 т ): 2 352.00000 UAH без ПДВ
Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування ) крана мостового (вантажопідйомність 20т): 9 500.40000 UAH без ПДВ
Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування) лебідки електричної (вантажопідйомністю 12т): 3 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
11.06.2026 00:00
Статус:
Підписаний