-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реконструкція РП-35 кВ АТ «Криворізька теплоцентраль» у частині заміни масляного вимикача 35 кВ, розташованого в межах підстанції «КрТЦ» за адресою: 50014, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. *****
Тендер Prozorro UA-2026-06-19-011280-a
Торги не відбулися
2 955 065.00
UAH без ПДВ
Номер:
743116da695e4643a4d491e6ec360467
Внутрішній номер закупівлі:
29598605
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-19-011280-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130850
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олена Кушнарьова +380564990173 kushnareva@tec.dp.ua http://www.tec.dp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 955 065.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.06.2026 15:46 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2026 15:46 - 08.07.2026 00:00
Аукціон:
08.07.2026 11:45 - 08.07.2026 12:08
Період кваліфікації:
08.07.2026 12:08 - 14.08.2026 14:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 955 065.00 Реконструкція РП-35 кВ АТ «Криворізька теплоцентраль» у частині заміни масляного вимикача 35 кВ, розташованого в межах підстанції «КрТЦ» за адресою: 50014, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. *****