-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лабораторні реагенти 5 (Лікарські засоби різні ДК 021:2015 33690000-3)
Тендер Prozorro UA-2026-06-19-010023-a
Завершена
40 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
4bbd5f8710024ae0a910387167b5c1ca
Внутрішній номер закупівлі:
29597347
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-19-010023-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ "МЕДИЧНИЙ ПРОСТІР" ГОРОДОЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38492302
-
Адреса:
35331, Україна, Рівненська область, с. Городок, вул. Лікарняна, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Мельник +380976585532 admin_vo@ukr.net http://pmsd.rv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
40 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.06.2026 15:03 - 26.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2026 15:03 - 29.06.2026 00:00
Аукціон:
з 29.06.2026 11:26
Період кваліфікації:
29.06.2026 00:00 - 30.06.2026 16:28
Період завантаження договору:
06.07.2026 00:00 - 16.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴40 000.00 Лабораторні реагенти 5 (Лікарські засоби різні ДК 021:2015 33690000-3)