• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Плитка та хрестики для плитки

Завершена

113 320.00 UAH з ПДВ
Номер: c8451de15ffe4ad0b01fd161179b9232
Внутрішній номер закупівлі: 29597338
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-19-010036-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
Контактна особа: Ворожбітова Вікторія Сергіївна +380536758731 viktoriya.vorozhbitova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 113 320.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.06.2026 15:09 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.06.2026 15:09 - 30.06.2026 13:00
Аукціон: 01.07.2026 15:01 - 01.07.2026 15:24
Період кваліфікації: 01.07.2026 15:24 - 03.07.2026 09:59
Період завантаження договору: 09.07.2026 00:00 - 19.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴113 320.00 Плитка та хрестики для плитки