-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт дороги (укріплення узбіччя) по вул. Мельнична в м. Жмеринка, Вінницької області
Тендер Prozorro UA-2026-06-19-009804-a
Торги відмінено
506 189.00
UAH з ПДВ
Номер:
e4bb7b7832fe4302bd7469135ae6a3bf
Внутрішній номер закупівлі:
29597115
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-19-009804-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЖМЕРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25509242
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яна Чорна +380433250100 acorna086@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
506 189.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.06.2026 14:56 - 01.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2026 14:56 - 04.07.2026 00:00
Аукціон:
з 06.07.2026 12:18
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
6310985628de4426a4e1da468fa72343
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Під час оприлюднення закупівлі було помилково визначено код предмета закупівлі за ДК 021:2015, що не відповідає фактичному предмету закупівлі та унеможливлює подальше проведення процедури відповідно до вимог законодавства у сфері публічних закупівель.
У зв'язку з допущеною технічною помилкою щодо визначення коду ДК 021:2015 прийнято рішення про відміну закупівлі з подальшим оголошенням нової закупівлі із правильним визначенням предмету закупівлі.
Відповідно підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень;
Враховуючи викладене, Закупівля підлягає відміні.
Період оскарження:
22.06.2026 08:36 - 03.07.2026 00:00
Дата опублікування:
22.06.2026 08:36
Дата виконання:
03.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴506 189.00 Поточний ремонт дороги (укріплення узбіччя) по вул. Мельнична в м. Жмеринка, Вінницької області