• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Папір А4 Maestro Standart

Завершена

15 000.00 UAH без ПДВ
Номер: c315692e4b5e4575bdd32e619df98691
Внутрішній номер закупівлі: 29596662
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-19-009350-a   
Замовник: Військова частина А0363
Контактна особа: Петришак Андрій Володимирович +380976492012 a0363@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 15 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
Умови поставки:
підписання договору - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Папір А4 Maestro Standart
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 96 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Україна, Львівська область На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Констанкевич Андрій Іванович
Ціна пропозиції 15 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.06.2026 14:45
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: a95f7f3d3c624cfcadbfefb89b5b3fc9
Ідентифікатор договору: UA-2026-06-19-009350-a-a1
Постачальник: ФОП Констанкевич Андрій Іванович
Номер договору: 40
Сума договору: 15 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Папір А4 Maestro Standart: 156.25000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 18.06.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 18.06.2026 00:00
Статус:
Підписаний