-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги по технічному нагляду по об’єкту: "Послуги з благоустрою населених пунктів: поточний ремонт вулично-дорожньої мережі та штучних споруд Сумської міської територіальної громади"
Тендер Prozorro UA-2026-06-19-009293-a
Завершена
556 786.81
UAH з ПДВ
Номер:
866b373b97374b73bfd224f084e7f6ff
Внутрішній номер закупівлі:
29596607
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-19-009293-a
Замовник:
Департамент інфраструктури міста Сумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24013674
-
Адреса:
40004, Україна, Сумська область, Суми, вул. Британська, буд.21
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Чугай Наталя Миколаївна 380542700597 dim@smr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
556 786.81 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.06.2026 14:43 - 24.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2026 14:43 - 27.06.2026 00:00
Аукціон:
з 29.06.2026 11:51
Період кваліфікації:
27.06.2026 00:00 - 03.07.2026 12:18
Період завантаження договору:
09.07.2026 00:00 - 19.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴556 786.81 Послуги по технічному нагляду по об’єкту: "Послуги з благоустрою населених пунктів: поточний ремонт вулично-дорожньої мережі та штучних споруд Сумської міської територіальної громади"