-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32320000-2 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізор – 32324000-0)
Тендер Prozorro UA-2026-06-19-009272-a
Торги не відбулися
7 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
b72c4669d4674e7087b91fdb63d416cc
Внутрішній номер закупівлі:
29596590
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-19-009272-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071100
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, Полтава, проспект Першотравневий, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лисенко Валерія Сергіївна 380532608733 Valeriia_Lysenko@nupp.edu.ua https://nupp.edu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
7 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.06.2026 14:39 - 24.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2026 14:39 - 27.06.2026 00:00
Аукціон:
з 29.06.2026 11:59
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 500.00 ДК 021:2015 – 32320000-2 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізор – 32324000-0)