-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з благоустрою -утримання територій кладовищ
Тендер Prozorro UA-2026-06-19-009079-a
Завершена
17 263 040.54
UAH з ПДВ
Номер:
d2fa1f3fe44c4f7db91a22065783650d
Внутрішній номер закупівлі:
29596392
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-19-009079-a
Замовник:
Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506232
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Виконкомівська, буд. 6
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олексій ТЕРЕЩЕНКО +380567207220 departamentblag@ukr.net https://dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
17 263 040.54 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.06.2026 14:33 - 26.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2026 14:33 - 29.06.2026 00:00
Аукціон:
з 29.06.2026 14:29
Період кваліфікації:
29.06.2026 00:00 - 30.06.2026 16:15
Період завантаження договору:
06.07.2026 00:00 - 16.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴17 263 040.54 Послуги з благоустрою -утримання територій кладовищ