• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з технічного й сервісного обслуговування Автокрану стрілового самохідного на шасі Scania P 280 4×2 автомобільного типу KMZ-18-35

Завершена

99 607.00 UAH з ПДВ
Номер: 5f58175f29194862846bb020ba51e1e0
Внутрішній номер закупівлі: 29594954
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-19-007643-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
Контактна особа: Білецька Юлія Юріїївна +380678810512 yuliabiletska84@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 5 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Транспортний засіб, а саме Автокран стріловий самохідний на шасі Scania P 280 4×2 автомобільного типу KMZ-18-35, ідентифікаційний номер базового КТЗ (№ шасі) YS2P4X20005784358, ідентифікаційний номер КТЗ автокрана стрілового (VIN) Y69255001N1E35022 (2025 року випуску) повинен проходити регулярне технічне й сервісне обслуговування на спеціалізованих сервісних підприємствах Виробника з використанням оригінальних запчастин, а також з дотриманням рекомендованого виробником регламенту пробігу. Використання оригінальних запасних частин і комплектуючих, а також виконання робіт в офіційній мережі зберігає гарантійні зобов’язання. Крім того, використання даного транспортного засобу без проведення необхідного гарантійного обслуговування призведе до втрати гарантії виробника. Єдиним прямим представником виробництва автокрану стрілового самохідного на шасі Scania P 280 4×2 автомобільного типу KMZ-18-35 є Товариство з обмеженою відповідальністю «Київський машинобудівельний завод» що підтверджується листом дійсності гарантійних зобов’язань (додається до цього обґрунтування). При цьому у Замовника існує потреба в Закупівлі. З огляду на викладене, рішення щодо проведення закупівлі відповідає чинному законодавству.
Очікувана вартість: 99 607.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного й сервісного обслуговування Автокрану стрілового самохідного на шасі Scania P 280 4×2 автомобільного типу KMZ-18-35, виробництва Виконавця, ідентифікаційний номер, базового КТЗ (№ шасі) YS2P4X20005784358, ідентифікаційний номер КТЗ автокрана стрілового самохідного (VIN) Y69255001N1E35022, 2025 року випуску
Код ДК 021:2015: 50531400-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування підіймальних кранів
Кількість 5 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Україна, Полтавська область, м. Кременчук На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КИЇВСЬКИЙ МАШИНОБУДІВЕЛЬНИЙ ЗАВОД"
Ціна пропозиції 99 607.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.06.2026 13:51
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 4d10037281864e459d2ec6274afa0f43
Ідентифікатор договору: UA-2026-06-19-007643-a-a1
Постачальник: ТОВ "КИЇВСЬКИЙ МАШИНОБУДІВЕЛЬНИЙ ЗАВОД"
Номер договору: ТО-1006/26
Сума договору: 99 607.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 83 005.83 UAH без ПДВ
Період дії договору: 19.06.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 19.06.2026 00:00
Статус:
Підписаний
2026
Договір № ТО-1006/26 від 19.06.2026
Обгрунтування підстави та лист
Відомості про кінцевого бенефіціарного власника