• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Лакофарбні матеріали для автотехніки

Завершена

57 270.00 UAH без ПДВ
Номер: e6067cc5588f45698cd745cfd38f3803
Внутрішній номер закупівлі: 29594428
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-19-007098-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ЧОРНОМОРСЬК"
Контактна особа: Остащенко Руслана Василівна 380486879204 R.Ostaschenko@imtp.ua https://seaport.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 57 270.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мастика бітумна антикорозійна 2,6кг
Код ДК 021:2015: 44831100-5 Мастики
Кількість 10 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 68001, Україна, Одеська область, Чорноморськ, Транспортна, 4 На карті
Шпатлівка по пластику Plastiflex 500г (в-во APP)
Код ДК 021:2015: 44831200-6 Шпаклівки
Кількість 10 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 68001, Україна, Одеська область, Чорноморськ, Транспортна, 4 На карті
Шпаклівка з алюм. пилом 1.8кг (вир-во Novol)
Код ДК 021:2015: 44831200-6 Шпаклівки
Кількість 5 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 68001, Україна, Одеська область, Чорноморськ, Транспортна, 4 На карті
Розчинник 646 без прекурсорів STANDARD 1л
Код ДК 021:2015: 44832100-2 Розчинники лаків і фарб
Кількість 40 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 68001, Україна, Одеська область, Чорноморськ, Транспортна, 4 На карті
Розчинник синтетичний 1л
Код ДК 021:2015: 44832100-2 Розчинники лаків і фарб
Кількість 30 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 68001, Україна, Одеська область, Чорноморськ, Транспортна, 4 На карті
Грунт універсальний CS SYSTEM АС-992 1,1кг
Код ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Кількість 30 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 68001, Україна, Одеська область, Чорноморськ, Транспортна, 4 На карті
Розчинник базових емалей Mobihel, 0,6л
Код ДК 021:2015: 44832100-2 Розчинники лаків і фарб
Кількість 4 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 68001, Україна, Одеська область, Чорноморськ, Транспортна, 4 На карті
Акриловий лак 2K 2:1 V5 Mobihel 1,0л + затвердж. 0,5л
Код ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Кількість 4 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 68001, Україна, Одеська область, Чорноморськ, Транспортна, 4 На карті
Розчинник 2100 для 2К матеріалів Mobihel, 0,5л
Код ДК 021:2015: 44832100-2 Розчинники лаків і фарб
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 68001, Україна, Одеська область, Чорноморськ, Транспортна, 4 На карті
Грунт акриловий 2K HS 1л з затверджувачем 0,25л (комплект)
Код ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 68001, Україна, Одеська область, Чорноморськ, Транспортна, 4 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Мусієнко Д. В.
Ціна пропозиції 57 270.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.06.2026 13:15
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 27631405997243839426f70fb558592b
Ідентифікатор договору: UA-2026-06-19-007098-a-a1
Постачальник: ФОП Мусієнко Д. В.
Номер договору: 26/213-Пд
Сума договору: 57 270.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Мастика бітумна антикорозійна 2,6кг: 540.00000 UAH без ПДВ
Шпатлівка по пластику Plastiflex 500г (в-во APP): 480.00000 UAH без ПДВ
Шпаклівка з алюм. пилом 1.8кг (вир-во Novol): 790.00000 UAH без ПДВ
Розчинник 646 без прекурсорів STANDARD 1л: 114.00000 UAH без ПДВ
Розчинник синтетичний 1л: 460.00000 UAH без ПДВ
Грунт універсальний CS SYSTEM АС-992 1,1кг: 480.00000 UAH без ПДВ
Розчинник базових емалей Mobihel, 0,6л: 480.00000 UAH без ПДВ
Акриловий лак 2K 2:1 V5 Mobihel 1,0л + затвердж. 0,5л: 1 320.00000 UAH без ПДВ
Розчинник 2100 для 2К матеріалів Mobihel, 0,5л: 360.00000 UAH без ПДВ
Грунт акриловий 2K HS 1л з затверджувачем 0,25л (комплект): 1 220.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 19.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 19.06.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 26_213-Пд.pdf
pdf
Обгрунтування до договору 26_213-Пд.pdf
docx
КБВ.docx